29 Mart 2012 Perşembe

Uçtu uçtuuuuuuu :)Ahhh nerden başlasam acaba... 2 ay oldu neredeyse işe başlayalı ve gün geçmiyor ki beni gülümsetecek yeni birşey olmasın atölyede...

Gün geçtikçe öğrencilerimizin sayısı artıyor, yani hergün hayatıma bir değerli insan katılıyor. Herbirinin yeri ayrı... Hani zevk alacağımı biliyordum bu işten ama bağımlısı olacağımı bilmiyordum :) Ece bana hergün kal dese hergün kalacağım mesaiye :)

Bunun yanısıra bir de siparişler var elbet. Sevgili Buket'in önderliğinde Asuman, Sema, Ayşen Abla, Füsun abla ve Gülistan harıl harıl çalışıyorlar. Ben de yoğun ders programlarının arasında, ders sonrasında, çoğu zaman da evde elimden geldiğince bir işin ucundan tutmaya çalıyorum. Dedim ya... Seviyorum bu işi :)

Yakın zamanda sipariş ağımıza takılan The Woo mağazasının ürünleri arasında da bu linkte yayınlamış olduğum kuşlar da vardı... Bunun dışında sevgili arkadaşlarımın hazırladığı ürünlerin güzelliklerini anlatamam. Gidin, Palladium'da görün demek isterdim ama :) hepsi bitmiş, tükenmişşşşş :)))) Darısı bir sonraki partiye ;)

Bugün atölyedeki o sevinç anlarını görmeliydiniz.

İşte benim için bu mutluluk anları en büyük armağan...


7 yorum:

stylebyDemLin dedi ki...

tebrik ederimmm çokkkk :) ama o kadar güzel şeyler çıkarıyorsunuz ki buna hiç şaşırmadım bile :)

fikir projeleri dedi ki...

harikasınız birgün bende atölyede olmak isterim sevgilerimle:)

tarchin dedi ki...

Mutlaka bekliyoruz :)

pembedüşler dedi ki...

Sizin adınıza çok seviyorum, :))

Cihan dedi ki...

keyfiniz bol olsunnnn
sevgiler

Nedret dedi ki...

Tebrikler:))

Vintage Duygular dedi ki...

tebrik ederim,ayrica tüm calismalariniz cok güzel.. ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...