27 Temmuz 2016 Çarşamba

Barefoot SandalsAnamur'a geldiğimizden beri boncuk diziyorum :) Vazgeçilmez tutkum boncuklar. Oya boncukları, etnik boncuklar, cam boncuklar, seramik boncuklar, ahşap ve plastik... Kısaca tüm boncuklar benim hazinem...

Barefoot sandals'a gelince. Birçoğunuz biliyordur, bir ayak aksesuarı. Özellikle plaj düğünlerinde çok tercih edilen bir takı. İster çıplak ayağa ister parmak arası terlik ya da ayakkabılarla kullanılan keyifli bir şey. Şehmaran bilekliğin ayakta olanı gibi :) Ben de uzun süredir çok beğeniyor ve yapmak istiyordum ama yoğunluktan zaman ayıramamıştım. Bu yazki konum takı olunca vurdum dibine... Eeee ruhu bir şekilde iyileştirmek lazım.


İlk barefoot sandals'ımı eşim Anamur sahilinde fotoğrafladı. Manken naçizane ben :)


İkincisinin fotoğraf çekimlerini de bugün Anemurium antik kentinde yaptık. Yine eşimin fotoğrafları <3

Fotoğraftaki Ursusmaritimus'u bulun :)


Ben de "seviyorum" ama bunu tarihi eserlere zarar vererek göstermek doğru değil!!!Beni mi adayacaksınız? hayırrrrr :D


Ortadaki kayanın (ki muhtemelen hamam binasının göbek taşı ya da benzeri bir parçası) üzerine bu şekilleri çizen kişi ya çok fazla büyücülü korku filmi izliyor ya da işi gerçekten büyülere kalmış... Her durumda yaptığı hiç hoş değil!!!


Yakaladım seni ;) :)

ve... son...  Fotoğraflarda gördüğünüz kısım Anemurium antik kentinin sadece 1 binasında (hamam) çekildi. Kent oldukça büyük ve sarp bir bölgeye kurulmuş. Yolu düşen herkese bu güzel yerde denize girmesini şiddetle öneririm :DHiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...