7 Kasım 2012 Çarşamba

Sergi tam hız devam ediyor...

Ankara Gordion Alışveriş Merkezindeki sergimiz son hız devam ediyor... 3 Kasım'da açılan Ece Aymer Craft House sergisi 10 Kasım akşamı 22:00'ye kadar Gordion'da. Oldu da aaa bana çok uzak orası diyorsanız 11 Kasım'dan itibaren Panora Alışveriş merkezinde olacağımızı unutmayın ;)

Bu arada sergi telaşından blogumla fazla ilgilenemedim ama sanmayın ki birşey yapmıyorum :) Yukarıdaki transfer tamamlamalar ve aşağıdaki daha ilk gün satılan benim bahçem saksılık sergideki bazı çalışmalarımdan...Yakında çok çok farklı şeylerle burada olacağım.... ;)

veee işte sergi ekibimiz.... Sergide bize o kadar çok yardımcı olan dostumuz, öğrencimiz vardı ki... Hatta hala yardım ediyorlar... Mesaiye gider gibi atölyeye gelip hızla tükenen ürünlerimizin yerine yenilerini yapmak için canla başla üretim ekibimizle çalışıyorlar, sergi alanında bizi hiç yalnız bırakmıyorlar. Hepinizi o kadar çok seviyorum ki.... İyi ki hepiniz varsınız ve bu zor günlerimde sizin varlığınızla her tür sıkıntının üstesinden gelebileceğimi bana hatırlatıyorsunuz...


Yukarıda ne mi yapıyoruz? :) Gordion  ladies club derslerimiz bir ay boyunca her pazartesi-salı devam edecek. İlk haftaki dersler harika geçti. Hanımlar birbirinden güzel şeyler yaptılar, bu kadar kısa sürede yaptıklarını görseniz... Tebrikler yetenekli Türk bayanları :) Ne yazık ki yoğun ilgi nedeniyle tüm günler dolmuş... Ne güzel değil mi?


Ahhh ahhh bir açılış yaptık ki görmeliydiniz, belki de bazılarınız gördünüz :) Hani iğne atsan yere düşmeyecekti, mecazi olarak söylemiyorum :))) Yukarıdaki gülen yüzlere bakar mısınız :) Gülümsemeniz hiç eksik olmasın arkadaşlar ;)


Ayrıca size bomba haber... Tamamen benimle alakalı ama size dokunacak günün birinde ucu :) Eşimi pazartesi günü iş nedeniyle St.Petersburg'a yolcu ettim... Ayrılık çok zor... Daha önce de bir yıla yakın bunu tecrübe etmiştik. Çok çok zor günler beni bekliyor. Ama işin bir de şu kısmı var:  Rusya yolu açıldı tekrar bize... Üzüleyim misevineyim mi ben şimdi? Artık her Peter seyahatim sonrası yeni yeni pekçok konu başlığı ile hem buradan hem de diğer blogum, ilk göz ağrım http://tarchinmoscow.blogspot.com/ adresimden karşınızda olacağım. Haydi bakalım hayırlısı ;)

6 yorum:

ELMAS dedi ki...

Aydında oturduğum için sergiyi ancak Facebook ve sizin bloglarınızdan takip edebiliyorum ama çok üzüldüm orada olamadığıma herşey mi harika olur bayıldım bayıldım doğrusu enerjiniz buralara kadar geli
yor ellerinize emeğinize sağlık;)

tarchin dedi ki...

Elmas hanımcım çok teşekkürler, sizin bu yorumlarınızla biz daha da gaza geliyoruz ;) Ayrıca belli mi olur belki birgün bir yerde bir arada oluruz... Ankara'ya yolunuz düşerse bizi unutmayın sakın :)

Marifetli Cadı dedi ki...

senin elinden çıkan her şey mükemmel oluyor tatlım, güzelcim ben nete pek sık giremiyorum bu aralar sen saçlarını kestirmişsinnnnn, güle güle kullannnn....

Esce dedi ki...

Olurmuyuz acaba bende istanbuldayim ağzım açık izliyorum sizde çok farklı objeler var mesela bu saksilik çok hoş özel mi yapttiriyorsunuz? Elinize sağlık bu arada .

Esce dedi ki...

Ayrıca ilk resim transfer çok hoşuma gitti napsak acaba ;-)

tarchin dedi ki...

Cadıcım kestirdim valla. Sabah kalktım aynaya baktım dellendim bir de baktım ki kuaför koltuğundayım :) biraz değişiklik olsun dedim ;)

Escecim mdfleri Ece tasarlıyor, ustamıza yaptırıyoruz. Bu arada İstanbul güzel şehir ;) hem orda da atölyemiz var (Akmerkezin orda) Süeda çok çok tatlıdır. Bence ona bir uğra derim ne dersin :) Hem İstanbul ne ki 4 saatlik yol atla gel misafirimiz ol :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...