14 Ağustos 2012 Salı

Yasemin'in dolabına kardeş de geldi :) ve tam tatil modunda bir post ;)Sevgili arkadaşım Yasemin'e yaptığım dolabı hatırlıyor musunuz? Bir hatırlatma: Buradan bakabilirsiniz... Hah hatırladınız değil mi? İşte ona bir de kardeş geldi. Artık gül gibi geçinip gitsinler bakalım :)

Tatil modunda yazdım ya yukarya. İşte o sebebten lafı fazla uzatmıyorum, hatta uzatamıyorum zira 3 saat sonra çıkacağımız yolculuk için hali hazırda bir bavulum yok. Yani anlayacağınız daha tatile gitmeden tatil moduna geçiverdim :) tembellik diz boyu...

2 hafta boyunca yatıp güneşlenmekten, denize girip sörf yapmaktan ve de boş boş oturup yatmaktan fırsat bulduğum zamanlarda yayınım Anamur'dan devam edecek arkadaşlar.... Eeeee çok çalıştık mı? Çalıştık... Artık dinlenme zamanı ve de tabi ki güç, enerji toplama. Çünkü dönüşte muhteşem projelerle atölyenin ve Ankara'nın altını üstüne getirmek lazım ne de olsa :)Tarchin Tasarim by Seden Sezer Ankara'dan bildirdi... darısı deniz kenarına ;)

8 yorum:

Elift dedi ki...

İyi tatiller, iyi eğlenceler

feltdesign dedi ki...

İyi tatiller....

Zeynep'in Evi dedi ki...

ay bayıldımmm:)

BAKTERİiiiiii dedi ki...

ayyyy öncekinden bu,bu ise öncesinden güzel olmuş resmen:) ay bayıldım yaaaa dönüp dönüp tekrar baktım,ellerine sağlık:)

suhuba dedi ki...

Canım hem buna hem öncekine bayılmıştım. Ellerine sağlık. İyi dinlenmeler efendim

Noblesse dedi ki...

dolap çok güzel olmuş, iyi tatiller.

Cihan dedi ki...

sevgili tarchin
bayiliyorum bu boyamalara.
hemen ilk dolabida tikladim:)
hatirladim
cunki o lalelere hayranim
bende calismistim......
bu dolapta super
gonlunce bir tatil gecir insallah
ama bizler burdayiz unutma:))))

kızlarım ve ben dedi ki...

ellerinize sağlık.bayıldımmmmm.ayrıca iyi tatiller.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...