2 Mayıs 2012 Çarşamba

Huzur içinde yat güzel insan...


Muhteşem bir sesi vardı.... Seslendirme yaparken,şiir okurken değil sadece. Sadece konuştuğu zaman, sadece basit birşey söylediği zaman bile insanı mest eden bir ses. Çok kibar bir beyefendiydi. Ama aynı zamanda söylemesi gerektiği şeyi duraksamadan tüm açıklığıya söyleyen bir kibarlık. Çok sigara içiyordu. Birini söndürüp diğerini yakan cinsten hatta bazen bitmekte olanla yenisini yakardı.

Moskova'nın bana verdiği sayısız hediyeden biriydi. Nazım Hikmet'i anmaya geldiklerinde sevgili Tilbe Saran ile birlikte, onlarla geçirdiğim günleri hiç unutmayacağım. Dün haberi duyduğumda sanki ailemden birini kaybetmişcesine içim acıdı. Kanser denen illet bir harika ruhu daha aldı götürdü.

Huzur içinde yat Sevgili Cüneyt abi. Moskova'da rehberlik ettiğim birçok kişinin arasında birkaç kişi gibi yerin hep ayrı olacak. Gözlerimi kapadığımda seni hep Petersburg treninden inmiş Moskova Geceleri şarkısı eşliğinde, kocaman gülümserken, bize doğru yürüdüğün mutlu halinle hatırlayacağım...

6 yorum:

neslice tarifler dedi ki...

Ses tonu harikaydı gerçekten. Ben de çok üzüldüm vefatını duyunca. Toprağı bol olsun, huzur içinde yatsın.

hobivakti dedi ki...

Allah rahmet eylesin. :(

Cihan dedi ki...

sevgilerrr
okadar guzel paylasmisinki duygularini,,
soyliyecek soz bulamadim
seni cok seviyorum ,demekten baska,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Senanın annesi dedi ki...

Kendisini çok sempatik ve karakter sahibi bulurdum.
Allah rahmet eylesin.

Güler dedi ki...

Sizden duydum çok üzüldüm.TV deki dizilerden çok sevdiğim bir ses ve oyuncu.Gerçekten yazık oldu ama sanatçılar kolay kolay ölmez.Benim gibi milyonlarca insan hatırlayacak onu.İnsan unutulursa ölür diyenlerdenim.Bedenimiz yaşlanıyor,hastalanıyor ve ruhumuzu taşıyamayacak hale geliyor ve ölüm denilen o hazin son gerçekleşiyor ama ruhumuzun asla ölmediğine inanıyorum ben.Allah rahmet eylesin demekten başka bir söz kalmıyor biz yaşayanlara......

mete han dedi ki...

Magento web tasarım olarak artık bloğunuzu sıklıkla takip ediyoruz yaptığınız paylaşımlar çok iyi , başarılarınızın ve paylaşımlarınızın devamını dileriz.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...